Dziecko na rowerze – pieszy ?!

Dziecko na rowerze – pieszy ?!

W związku z tym, że rozpoczął się sezon rodzinnych wycieczek rowerowych, zwracamy uwagę, że zgodnie z art. 2 kodeksu drogowego – dziecko do lat 10 kierujące/jadące rowerem, jest w świetle prawa… PIESZYM. Co to oznacza? To znaczy, że takie dziecko nie może...
Odstąpienie od umowy.

Odstąpienie od umowy.

Kupujesz przez internet, w celu nie związanym ze swoją działalnością gospodarczą lub zawodową? Zastanawiasz się, czy rzeczywiście możesz odstąpić od umowy w każdym czasie? Otóż możesz, ale przewidziano na złożenie oświadczenia woli o odstąpieniu od umowy konkretny...